O nás

O nás

 

V naši nabídce najdete speciální výběr přesně 1000 šperků pečlivě vybraných naším týmem.

Šperky jsou za velice příznivé ceny a nabídku 1000 vybraných produktů máme v plánu obměňovat, ale dále nerozšiřovat. Pečlivě jsme se snažili vybrat opravdu jen ty nejkrásnější produkty z nabídky 15 000 produktů jsme se dostali na číslo 1000. Snažíme se nabízet lidem kvalitu, ne kvantitu, proto je v naší nabídce pouze 1000 druhů šperků. 

K naším cílům patří také zajistit lidem rychlý a pohodlný nákup, žádné zdlouhavé vybírání. Díky naší pečlivě vybrané nabídce šperků si u nás vyberete snadno a rychle.

Snažíme se k Vám doručit zboží co nejdříve a za více než příznivé ceny poštovného.


 V naší nabídce jsou šperky pouze z certifikovaných a nezávadných materiálů. 

Převážnou část šperků máme skladem. Vaše objednávky tedy odesíláme co nejdříve, nejpozději však druhý den.

 

Ke každé objednávce od nás obdržíte saténový dárkový pytlíček.

Zboží můžete bez udání důvodu do 14ti dnů vrátit nebo vyměnit – řešíme obratem, tudíž do pár dní máte nový produkt nebo své peníze zpět.


Každého zákazníka si nadevše vážíme a snažíme se mu vyjít ve všem vstříc a vždy pro Vás hledáme nejlepší řešení. Spokojenost zákazníka je pro nás na prvním místě. 

Věříme a doufáme, že s naší nabídkou a službami budete nadmíru spokojeni.


Obchod registrován na Puncovním úřadě

Jsme pod kontrolou Puncovního Úřadu

Image result for puncovní urad Číslo registrace: 11890

Stříbrné šperky

Stříbrné šperky přesahující zákonem stanovenou váhu 3 g jsou označeny odpovědnostní značkou dovozce nebo českého výrobce, ryzostní značkou 925 a jsou registrovány Puncovním úřadem. Puncovní úřad označí šperk puncovní značkou, která zaručuje jeho ryzost a pravost.

Zlaté šperky

Zlaté šperky přesahující zákonem stanovenou váhu 0,5 g jsou označeny odpovědnostní značkou dovozce nebo českého výrobce, ryzostní značkou 585 a jsou registrovány Puncovním úřadem. Puncovní úřad zkontroluje jakost a pravost každého šperku a označí šperk puncovní značkou, která zaručuje jeho ryzost.